Twoi Trenerzy
Twoi Trenerzy

KAŻDY DZIEŃ JEST
DOBRYM DNIEM NA ZMIANĘ!

KAŻDY DZIEŃ JEST
DOBRYM DNIEM NA ZMIANĘ!

KAŻDY DZIEŃ JEST
DOBRYM DNIEM NA ZMIANĘ!

Slider
KAŻDY DZIEŃ JEST
DOBRYM DNIEM NA ZMIANĘ!
ZACZNIJ ZMIENIAĆ SWOJE ŻYCIE JUŻ DZIŚ!

Jak Rozpocząć Swoją Przygodę Z Siłownią?

Często pod wpływem impulsu postanawiamy “Wziąć się za siebie!” i zaczynamy planować ćwiczenia, kupujemy karnet na siłownię, zaczynamy planować start w maratonie etc! Warto wtedy, pomimo początkowego entuzjazmu, pamiętać o następującej maksymie:

“TRENUJ Z GŁOWĄ, TRENUJ MĄDRZE!”

 

Jak Rozpocząć Przygodę z Siłownią - Twoi Trenerzy Wrocław


Kiedy zacząć treningi?

Nie czekaj do przysłowiowego poniedziałku, zacznij najlepiej dziś. Jeżeli w Twojej głowie urodził się już ten pomysł nie zwlekaj – działaj ! Każdy dzień zwłoki będzie oddalał Cię od powziętej decyzji. Oczywiście nikt nie wymaga od Ciebie, żebyś od razu dzisiaj spędził 3 godzin na siłowni – na pewno nie wyjdzie CI to na zdrowie…
Ale warto każdego dnia robić coś, co przybliża nas do celu!

Znajdź trenera, który Cię poprowadzi!

To wydaje się najprostsze, niestety takie nie jest.:(
Trenerów na rynku jest cała masa. Czym się sugerować? Jest wiele czynników – najlepszy to chyba zadowolony, rzeczywisty Klient, z którym możesz porozmawiać. Warto porozmawiać z osobami, które już ćwiczą. Popytać się o ich wrażenia, komentarze na temat treningów etc.
Praca z trenerem znacznie szybciej przybliży Cię do Twojego celu!

Rola trenera – w czym nam to pomoże?

Trener będzie miał wpływ na twoje dalsze losy, oczywiście przy Twoim zaangażowaniu. Bez Twoich chęci niczego wspólnie nie osiągniecie. I tu trener ma pole do popisu. Jego najważniejsza rola, to znaleźć sposób do zbudowania odpowiednich podstaw, bazy zarówno żywieniowej jak i treningowej oraz zmotywowania Cię do działania! Bez tego ciężko Ci będzie osiągnąć jakikolwiek postęp, a doskonale wiemy, że nie każdy z nas ma tak dużą motywację, żeby poradzić sobie na dłuższą metę samemu. Prędzej czy później każdemu taka pomoc Trenera się przyda!

Priorytety!

Razem ustalicie priorytety, zrobicie pomiary i testy sprawnościowe. Trener dobierze dla Ciebie plan treningowy, uwzględniając Twoje indywidualne predyspozycje oraz potrzeby przy zachowaniu bezpiecznego poziomu treningowego. Efekty wizualne nie zawsze będą widoczne od razu i to nie świadczy o trenerze, bo przecież tak długo, jak” psułeś swoją sylwetkę”, tyle samo mniej więcej potrwa jej naprawa i zmiana na lepsze. Szybkie efekty nie zawsze idą w parze ze zdrowiem – POMAGAĆ NIE SZKODZIĆ – to podstawa pracy każdego Trenera

Dieta

Mówi się, że to nawet 80% sukcesu przy dążeniu do poprawy sylwetki. Warto zatem zacząć razem z treningiem wdrażać na początek chociaż jakieś elementy zbilansowanej diety i zmienić nawyki żywieniowe. Te dwa czynniki razem dadzą bardzo widoczny efekt.
Jeśli masz jakieś pytania lub może zgodnie z punktem nr 1 masz już dość czekania… skontaktuj się z nami! Wystarczy kliknąć w poniższy link:

=====> Skontaktuj Się Z Nami!