Twoi Trenerzy
Twoi Trenerzy

KAŻDY DZIEŃ JEST
DOBRYM DNIEM NA ZMIANĘ!

KAŻDY DZIEŃ JEST
DOBRYM DNIEM NA ZMIANĘ!

KAŻDY DZIEŃ JEST
DOBRYM DNIEM NA ZMIANĘ!

Slider
KAŻDY DZIEŃ JEST
DOBRYM DNIEM NA ZMIANĘ!
ZACZNIJ ZMIENIAĆ SWOJE ŻYCIE JUŻ DZIŚ!

Doskonały pomysł na trening? Boks!

Doskonały pomysł na trening? Boks!

Przedstawiamy kilka powodów dlaczego warto wprowadzić boks czy też elementy sztuk walki do codziennego treningu lub zastąpienie dotychczas wykonywanego treningu aerobowego właśnie treningiem bokserskim.

 

Mariusz Wróbel - Twoi Trenerzy Wrocław

 

1. Rzeźbi sylwetkę!

Nie obawiaj się złamanego nosa, siniaków pod oczami i czy dasz radę. Treningi aranżujemy tak aby każdy mógł na tym skorzystać pod kątem poprawienia swojej sylwetki – bezstresowo i bez kontuzji. Podczas treningu angażujemy wszystkie mięśnie górnych partii oraz mocno obciążamy nogi i pośladki. Elementy takiego treningu stosuje wiele gwiazd np. Cezary Pazura, Eva Longoria czy mistrzyni fitness Ashley Kaltwasser.

2. Spala kalorie!

Dzięki intensywnemu treningowi spalisz setki kalorii. Trening interwałowy pozwoli utrzymać Twój metabolizm na wysokim poziomie jeszcze przez wiele godzin po zakończeniu treningu. Z czasem gdy opanujesz technikę treningi staną się jeszcze bardziej efektywne.

3. Łagodzi stres, wpływa na poprawę samooceny oraz zwiększa poczucie bezpieczeństwa!

Stres, praca, dzieci, dom… Trening pozwoli ukoić twoje nerwy, odciąć się od tego i poukładać wszystko w głowie. Endorfiny które wydzielają się podczas wysiłku złagodzą napięcie i pozwolą się zrelaksować. A poza tym, gdy potrafimy się bronić dużo bezpieczniej czujemy się na co dzień.

4. To naprawdę dobra zabawa!

Zabierz ze sobą kolegę, koleżankę, dziecko. Wspólny trening, do tego element współzawodnictwa sprawią, że nie będziesz liczył kolejnych nudnych godzin, spędzonych na bieżni czy innym urządzeniu stacjonarnym w klubie fitness. Takie treningi można łatwo wykonać na świeżym powietrzu, gdyż nie potrzebujemy do tego całej gamy ciężkiego sprzętu.

Jeśli spodobał Ci się ten pomysł, zapraszamy do kontaktu z nami! Wystarczy kliknąć poniższy link… i umówić się na pierwsze zajęcia! 🙂
=====> http://www.twoitrenerzy.com/dane-kontaktowe/